Bc. Robin Gebauer

sport. referent MěÚ Frenštát p. R.

kandidát za Piráty, BEZPP

“Sportovní aktivita je důležitá v každém věku a měla by hrát důležitou roli v našich životech. Město by se mělo snažit vytvářet vhodné sportovní podmínky pro své občany.”

Jmenuji se Robin Gebauer a Nový Jičín je mou srdeční záležitostí, narodil jsem se tady a také zde žiji. Mým největším koníčkem je sport, který je součástí mého života již od malička a stále jsem aktivním sportovcem. Zajímá mě i sportovní prostředí, vystudoval jsem Management sportu na Masarykově univerzitě v Brně, v současné době zde dokončuji své magisterské studium. Pracuji jako referent sportu a administrátor dotací a darů z rozpočtu města na Městském úřadu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Kandiduji do zastupitelstva města protože je to pro mě příležitostí se dále učit a získávat zkušenosti a také příležitostí využít své zkušenosti z oblasti sportu i z práce úředníka samosprávy, který se podílí na výkonu správní činnosti. Chtěl bych pracovat nejen na rozvoji sportu a sportovních aktivit pro obyvatele, ale na celkovém rozvoji našeho města.