Ing. Eva Chrobáková

stavební projektantka

kandidátka za Zelené, BEZPP

“V Novém Jičíně je stále co zlepšovat a kultivovat, máme ve městě spoustu krásných míst, které je třeba si hýčkat, aby mohly sloužit i dalším generacím.”

Jmenuji se Eva Chrobáková a jsem Novojičíňačka, která zde žije a aktivně tráví více jak polovinu svého života. Jsem manželka a máma dvou již dospělých dětí, volnočasová sportovkyně a fanda do nových smysluplných věcí. Jsem spokojená, když se vytváří nové kvalitní inovace, vazby a spojení a přitom ty staré dobře fungují. Nejsem členkou politické strany. Ačkoliv jsem se narodila v Jihlavě, studia trávila v Brně a rok v Německu, tak jsem v Novém Jičíně zapustila silné kořeny díky svému muži a našim dětem, spoustě přátel a malebné krajině Beskyd. Dříve jsem bydlela ve městě a nyní žiji v místní části Žilina.

Vystudovala jsem stavební inženýrství a od té doby pracuji ve svém oboru pozemních staveb v Novojičínském ateliéru. Zároveň pracuji v městských komisích, ke kterých mám nejblíže: jako stavební inženýrka jsem v Komisi architektury a rozvoje města, jako sportovkyně ve sportovní komisi a jako obyvatelka Žiliny jsem členkou místního osadního výboru.

Vím, že v Novém Jičíně je stále co zlepšovat, kultivovat. Je zde spousta míst, které je třeba si hýčkat a udržet v takovém stavu, aby mohly sloužit i dalším generacím. Je třeba udržet ve městě perspektivní mladé lidi a vytvořit jim pro život kvalitní zázemí, kulturní vyžití, sportovní podmínky, bezpečnou dopravu. Nesmí se zapomenout i na rozvoj místních částí, podporu spolkové činnosti a spolupráci lidí na rozvoji města. Účast v zastupitelstvu města pro mne znamená prostředek, jak pro město smysluplně pracovat a pomáhat s realizací výše uvedeného.